Порошенко відповів на заяву Зеленського: Україна — не номер у готелі

Фото - прес-служба Президента України

Фото — прес-служба Президента України

Президент України Петро Порошенко прийме будь-яку дату інавгурації Володимира Зеленського, яку в рамках своїх повноважень встановить Верховна рада.

Про це заявили в Адміністрації Президента у відповідь на заяву Володимира Зеленського, який як переможець президентських виборів заявив, що ВР затягує призначення дати його інавгурації.

У АП також відповіли на порівняння, яке зробив у своїй заяві Володимир Зеленський.

«Україна – це не номер у єгипетському готелі, як здається пану Зеленському. Передача влади – це складний і відповідальний процес», — наголосили в адміністрації Порошенка.

Там підтвердили, що Петро Порошенко і далі готовий втілити свою пропозицію — зустрітись із Володимиром Зеленським, щоб ввести його в курс справи як наступного Президента України.

Читайте також: «Ви повинні», — Зеленський поставив ультиматум Верховній раді України і закликав Порошенка «здати ключ» (Відео)

Раніше, як повідомляла ІА «7 Днів-Україна», Володимир Зеленський оприлюднив заяву, у якій вчергове наполіг на даті інавгурації 19 травня і звинуватив ВР у затягуванні призначення інавгурації.

Читайте також: Володимир Зеленський записав відеозвернення, в якому звинуватив ЦВК у затягуванні оголошення результатів виборів (Відео)

До цього Володимир Зеленський звинувачував ЦВК у затягуванні підбиття підсумків виборів Президента України, щоб начебто він не встиг достроково розпустити Раду.

Читайте також: У ЦВК відповіли на звинувачення Зеленського: «Отоді це буде затягування» (Відео)

Після оголошення Центрвиборчкомом остаточних офіційних результатів виборів Президента України у ВР було зареєстровано проект постанови про призначення інавгурації новообраного Президента України на 19 травня.

Читайте також: Стартував відлік часу до інавгурації: у «Голосі України» опублікували офіційні результати виборів Президента України

Після цього Володимир Зеленський зустрічався з головами і представниками фракцій ВР, наполягаючи на даті інавгурації 19 травня. Під час зустрічі розглядали й іншу можливу дату — 28 травня.

Читайте також: Інавгурація Зеленського: на розгляд ВР подали проект документа з вказаною датою церемонії

Після цього ВР пішла на весняні «канікули». Наступне засідання Верховної Ради має відбутись 14 травня.

Читайте також: Інавгурація Зеленського: після перемовин із представниками ВР з’явилась нова дата (Відео)

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook