Порошенко про Зеленського: «Рівняння з усіма невідомими» (Відео)

Фото - сайт Президента України

Фото — сайт Президента України

«Рівняння з усіма невідомими», — так охарактеризував бачення кандидатом у президенти України Володимиром Зеленським співпраці України з МВФ та іншими міжнародними організаціями чинний Президент України Петро Порошенко, наголосивши, що жодної інформації, крім фільму «Слуга народу», від Володимира Зеленського на цю тему досі немає.

Петро Порошенко на зустрічі з представниками бізнесу сьогодні процитував заяви персонажа Володимира Зеленського, що викликало в залі серед фахівців бурхливий сміх, хоч їх Порошенко і не попереджав, що говорить не від себе.

Читайте також: «Це неповага до народу і країни», — Порошенко про неявку Зеленського на дебати 14 квітня. Повна версія подій на «Олімпійському» (Відео)

Під час зустрічі Петро Порошенко виклав свої полани щодо малого бізнесу: «Коли мене переоберуть Президентом гарантую збереження єдиного податку у тому вигляді, в якому він тепер функціонує. Після виборів Президента і ВР повернуся до законопроекту про податок на виведення капіталу як ключового джерела для внутрішніх інвестицій».

Читайте також: Зеленський записав нове звернення до Порошенка (Відео)

Відео зустрічі Президента України Петра Порошенка викладено на його сторінці у Фейсбук.

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook