Порошенко про підняття пенсій і зарплат українців: «Я таким «підкупом» буду займатися всі наступні 5 років» (Відео)

Фото - сайт Президента України

Фото — сайт Президента України

25 березня в Україні завершений перший етап компенсаційних виплат індексації за 2015-16 роки пенсіонерам, які утримують мінімальну пенсію. Другий транш цих виплат також по 1205 грн пенсіонери отримають наступного місяця. Про це заявив у Тернополі Президент України Петро Порошенко.

В інтерв’ю тернопільським телеканалам Глава держави також заявив, що міністр соцполітики України проінформував його як Президента про завершення перших виплат монетизованої субсидії.

«72% отримали через Пенсійний фонд, решта — через «Ощадбанк». Монетизація станом на зараз має бути виплачена в повному обсязі», — заявив Петро Порошенко.

Він пояснив, що через зростання соціальних виплат в Україні перед виборами чимало політиків почали звинувачувати Президента в так званому підкупі виборців.

«Якщо це є підкуп, то я таким «підкупом» буду займатися всі наступні 5 років», — заявив Петро Порошенко, наголосивши, що боротьба з бідністю стає таким же пріоритетом Президента України, як розбудова армії, повернення суверенітету України на Донбасі та в окупованому Криму.

«Боротьба з бідністю має відобразитися на кожному громадянину України», — підкреслив Петро Порошенко, пояснивши, що зростання ВВП України кожен українець має відчути зростанням грошей у своїй кишені.

Читайте також: «Те саме буде з Донбасом», — Порошенко заявив про «потижневий план» звільнення окупованого Росією Криму (Відео)

«Я чітко знаю, що і коли ми знаємо зробити», — додав Президент України, говорячи про захищеність бізнесу в Україні і створення умов для його розвитку.

Петро Порошенко наголосив, що раніше зі скепсисом ставилися і до його обіцянок відродити українську армію, отримати Томос для незалежної від Росії української церкви, отримати безвіз із ЄС та ще багато чого, але все це стало реальністю.

«Те, що ми зробили, — це не просто армія, це не просто мова, це не просто віра, а ми будуємо іншу державу… Нам вдасться зробити велику Україну, країну зпаможних, вільних і щасливих людей», — сказав Президент України Петро Порошенко.

Повна версі інтерв’ю — TV-4.

 


 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook