Порошенко пояснив, навіщо окупантам Криму насправді потрібен буде Керченський міст

Порошенко в прфіль див напр на фоні штандарта дуже КПВідкритят мосту, що з’єднує Росію з окупованою нею територією України Петро ПОрошенко назвав цинічним вчинком.

На думку Президента України, цей міст стане в нагоді російським окупантам, коли їм доведетьмся якнайшвидше тікати з українськог опівострова.

Про це Президент України написав на своїй сторінці у Фейсбук.

«Незаконне будівництво Керченського моста є черговим свідченням нехтування міжнародним правом з боку Кремля. Особливо цинічним є той факт, що його відкриття відбувається напередодні чергової річниці депортації кримськотатарського народу сталінським режимом.

Однак, попри марні спроби Москви легітимізувати тимчасову окупацію Кримського півострова, послідовні рішення цілої низки міжнародних судових інстанцій підтверджують – тягар вчиненого міжнародного злочину для Росії лише зростатиме. Україна і надалі послідовно захищатиме свої позиції. Нагадаю, на моє доручення до Арбітражного Трибуналу Конвенції ООН з морського права було подано клопотання про захист суверенних інтересів України, зокрема, у зв’язку із протиправним зведенням Керченського моста.

Дуже прикро, що російська влада намагається втягнути у свої інфраструктурні авантюри і окремих представників європейського бізнесу, прагнучи тим самим відкупитися від міжнародно-правової відповідальності. Упевнений, агресору це не вдасться, він нестиме відповідальність сповна.

А міст обов’язково знадобиться окупантам, коли вони будуть терміново покидати наш Крим», — написав Президент України Петро Порошенко.

Читайте також: Путін проїхався за кермом — окупанти Криму відкрили частину Керченського мосту (Відео)

Як раніше повідомляла ІА «7 Днів-Україна», сьогодні россійські окупанти відкрили автомобліьну частину Керченського мосту.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook