Порошенко під час виступу у парламенті підписав зміни в Конституції про намір вступу України у ЄС і НАТО (Відео)

Очільники гілок влади України засвідчили прагнення країни стати членом ЄС і НАТО. Фото - сайт Президента України

Очільники гілок влади України засвідчили прагнення країни стати членом ЄС і НАТО. Фото — сайт Президента України

Систему світової безпеки Росія зруйнувала нападом на Україну, відтак Україна, обороняючи свої кордони на Донбасі, тим самим обороняє і Європу від російської агресії.

Про це сказав Президент України під час свого виступу на позачерговому засіданні Верховної ради України з нагоди 5-ї річниці початку вторгнення РФ в Україну.

Читайте також: ВР закріпила в Основному законі прагнення України стати членом ЄС і НАТО (Відео)

Петро Порошенко наголосив, що у мовах збройної агресії Росії і порушенням Росією світової системи безпеки європейська країна Україна мусить стати членом ЄС та членом світового безпекового альянсу НАТО.

«Свою стратегічну місію вбачаю в тому, щоби гарантувати незворотність європейської та євроатлантичної інтеграції. Не пізніше 2023 року – подати заявку на членство в Євросоюзі і отримати План дій щодо членства в НАТО», — заявив Глава української держави.

Читайте також: «Немає Європи без України», — Президент Європейської ради Дональд Туск промову у ВР виголосив українською (Відео)

«Ми не збираємося озиратися на Росію. Ми не будемо питати дозволу в Путіна куди нам рухатися далі», — наголосив Петро Порошенко і підписав  зміни в Конституції про намір вступу України у ЄС і НАТО.

Повна версія виступу Президента України — 5 канал.

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook