Порошенко оголосив про свою участь у виборах Президента України через «почуття глибокої відповідальності перед країною» (Відео)

Фото - сайт Президента України

Фото — сайт Президента України

Петро Порошенко братиме участь у виборах Президента України і претендуватиме на другий термін перебування на цій посаді.

Про це Президент України заявив сьогодні у Києві під час виступу на форумі «Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом».

Петро Порошенко підкреслив, що знову балотуватиметься, аби зберегти курс євроінтеграції України і продовжити розбудову суверенної держави Україна.

«Почуття глибокої відповідальності перед країною, перед сучасниками, перед минулими і прийдешніми поколіннями спонукали мене прийняти рішення кандидувати ще раз на посаду Президента України. Прошу у виборців мандата на те, щоб гарантувати незворотність європейської та євроатлантичної інтеграції, гарантувати незворотність нашої незалежності», — цитує Порошенка прес-служба Глави держави.

Відео — 112 Україна.

Порошенко підкреслив, що ще недавно безвіз із ЄС скептики називали неможливим дял України, та це вже давно стало реальністю. Так буде із членством України в НАТО та ЄС, переконаний Порошенко.

ф1

Глава держави заявив, що вже до 2024 року Україна подасть заявку на членство в Євросоюзі і позитивна відповідь для нашої країни обов’язково буде.

«Це не тільки потрібно Україні. Це точно потрібно ЄС і НАТО», — підкреслив Порошенко.

Відео — 112 Україна.


 

 

 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook