Порошенко не думає, що ціни на електроенергію зростуть у квітні

9Президент Петро Порошенко підкреслив, що необхідно прийняти закон, який введе найближчим часом прозору і ефективну конкуренцію на енергетичному ринку, а поки що йому нічого не відомо про підвищення цін на енергоносії у квітні, повідомляє ТСН.

В інтерв’ю українським телеканалам глава держави заявив: «Ключова позиція — треба вводити європейські норми, так, треба виконувати ті зобов’язання, які ми брали в Угоді про асоціацію. Але український народ, українські люди не повинні платити за ці забаганки. Ціни для населення не повинні бути підвищені у результаті цих реформ. Я сумніваюся, що в квітні, принаймні мені про це нічого не відомо, ця система (впровадження стимулюючого регулювання, RAB-тариф, — ред.) буде впроваджена. Думаю, що це вимагає додаткових кроків з боку регулятора, уряду і, можливо, парламенту».

Читайте також:  Україна увійшла до переліку 30-ти найвпливовіших країн світу

Він висловився за необхідність якнайшвидшого прийняття закону, спрямованого на запровадження ефективної і прозорої конкуренції на вітчизняному енергоринку. «Хто запропонує дешевше, той виграє і продасть. Хто буде тримати високу ціну, повинен піти з ринку. Це — принцип, за яким працюють всі без винятку країни ЄС. Тому бути проти цього — для мене дуже дивно, тому що це принцип, який ліквідує монополізації на ринку», — підкреслив Президент.

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook