Порошенко назвав точну дату, коли Росія звільнить українських моряків (Відео)

ф124 військовополонені українські моряки, яких РФ захопила в Керченській протоці 25 листопада 2018 року, будуть звільнені Росією до кінця цього тижня.

Про це заявив в інтерв’ю програмі  Факти тижня ICTV п’ятий Президент України Петро Порошенко, звернувшись до батьків військовополенених українських моряків.

Вірогідність того, що до дня голосування на українських параментстких виборах 21 липня Росія не звільнить наших захоплених моряків, Порошенко оцінив менше, як у 10%.

«90% до 21 липня наші хлопці мають бути вдома», — заявив Петро Порошенко.

Він нагадав, що виконати рішення Міжнародного суду в Гаазі щодо негайного звільнення українських військовополонених РФ мала ще до 25 червня, та зараз, підкреслив Порошенко, в Путіна немає іншого виходу, як таки відпустили військовополонених українських моряків. Петро Порошенко підкреслив, що Путін добре розуміє політичні наслідки для Росії через нові санкції, які Захід запровадить через невиконання РФ рішення міжнародного арбітражу, тому президент РФ рішення суду в Гаазі таки виконає.

В інтерв’ю Порошенко також оцінив ідею чинного Президента України про розширення люстрації на посадовців часів президентства Порошенка, пояснив, чому не хоче претендувати на посаду Прем’єр-міністра України, а також говорив про чимало іншого.

Всі подробиці — у повному інтерв’ю Факти тижня ICTV (на відео — із 2 хв 9 сек).

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook