Порошенко про дебати із Зеленським: «Не дати йому зійти з цієї його позиції» (Відео)

Петро Порошенко. Фото - сайт Президента України

Петро Порошенко. Фото — сайт Президента України

«Я думаю, що 19 або 20 година буде оптимально», — сказав Петро Порошенко, назвавши 14 квітня як дату дебатів на НСК «Олімпійський» зі своїм опонентом на пост Президента України Володимиром Зеленським.

«14 квітня, в наступну неділю, на республіканському стадіоні — саме там, де запропонував Зеленський — чекаю його», — сказав Президент України Петро Порошенко в інтерв’ю програмі «Сьогодні» на каналі «Україна» 7 квітня.

Петро Порошенко запросив на стадіон і глядачів, і журналістів усіх телеканалів, підкресливши, що Володимир Зеленський має погодитись.

«Не дати йому зійти з цієї його позиції, бо це буде безвідповідально по відношенню до України, безвідповідально по відношенню до виборців», — підкреслив Петро Порошенко.

Президент України наголосив, що з результатів першого туру виборів зробив висновки: «це був один із найважчих уроків в моєму житті».

Тому, підкреслив, Президент України, він уже зараз робить кардинальні зміни, зокрема, у своїй команді.

Читайте також: «Зміст важливіший», — Вакарчук звернувся до українців із вимогою (Відео)

Він наголосив, що Святослав Вакарчук має рацію, коли закликає кандидатів до дискусії за змістом, а не за формою, бо українці мають знати, що саме пропонують кандидати в Президенти України, щоб не проголосувати за «кота в мішку».

«Програє не той, хто зайняв друге місце, а у випадку неправильного вибору, коли люди помилились, не знаючи змісту – програє країна. Вона позбавлена майбутнього», — застеріг Петро Порошенко.

 

 

 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook