Порошенко наполягає, аби євродепутати не їздили на окуповані Росією території України

6___105_650x410

Президент України Петро Порошенко закликав президента Європейського парламенту Антоніо Таяні не допускати візитів євродепутатів до анексованого Росією Криму і непідконтрольної українській владі території Донбасу

Порошенко висловив переконання, що Україна і надалі буде відчувати підтримку Європарламенту, зокрема щодо подальшого більш амбітного наповнення європейського порядку денного нашої країни , повідомляє прес-служба Петра Порошенка.

Сторони висловили сподівання, що наступним етапним рішенням має стати вступ в силу угоди про асоціацію.

Читайте також: Що потрібно для подорожування Європою без нервів (Відео)

Глава Української держави також привернув увагу глави Європарламенту до триваючого порушення РФ Мінських домовленостей, свідченням чого є чергове загострення гуманітарної ситуації і ситуації з безпекою на Донбасі.

Він наголосив на важливості підтримки Європарламентом збереження режиму санкції проти РФ до повного відновлення суверенітету і територіальної цілісності України, включно з Кримом.

Президент України висловив різке засудження випадків протиправного відвідування окремими членами Європарламенту окупованих територій Криму і Донбасу і звернувся до президента ЄП з проханням дати адекватну відповідь і не допускати таких візитів в майбутньому.

Порошенко також підтвердив запрошення Таяні відвідати з візитом Україну.

 

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook