Порошенко дав пораду Путіну, як «відмолити» гріх Росії у Криму і на Донбасі (Відео)

Усі фото - сторінка Президента України у мережі

Усі фото — сторінка Президента України у мережі

Єдиним способом для Росії хоч якось загладити провину перед Україною за збройну агресію на Донбасі та анексію Криму є підтримка прагнення України отримати свою автокефальну українськку церкву.

Про це заявив Петро Порошенко в ефірі «Свободи слова» на телеканалі ICTV ввечері 23 квітня.

«Це єдиний спосіб, щоб хоч якось відмитися від того гніву і тих гріхів, які зроблені на території України російськими військовими, російськими пропагандистами та інколи, на жаль, і російськими священниками», — підкреслив Президент.

Читайте також: Вселенський Патріархат розглянув звернення Порошенка і почав процедури для надання автокефалії православній церкві України

Президент України підкреслив, що не має сумніву в тому, що Україна свою церкву матиме.

ф2«Я хочу окремо наголосити, що ні в кого, включаючи Кирила, вето на рішення Вселенського Патріарха не існує. Він не дозволу питає у Кирила, а проводить консультації з цього приводу», — зазначив Петро Порошенко.

Читайте також: УПЦ зреагувала на рішення Синоду Вселенського Патріархату про надання Томосу про автокефалію Православній Церкві в Україні (Текст)

Подробиці — у сюжеті та повній версії першої частини програми «Свобода слова» за участі Президента України, у якій обговорювали тему автокефалії.


 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook