Поранених сьогодні бійців АТО доставили гелікоптером у військовий шпиталь Дніпра

20045467_1632646606746139_4959897428543526158_oСьогодні, 17 липня, з району проведення АТО до військового госпіталю Дніпра вертольотом аеромедичної евакуації Мі-8 МТ доправлено двох легкопоранених та решту соматичних хворих бійців з підрозділів Донецького оперативно-тактичного угрупування, які отримали поранення від ворожих мінометів та стрілецької зброї.

Першу медичну допомогу військовослужбовцям надали у розташуванні підрозділу, а вже у місцевій лікарні їхній стан було стабілізовано та проведено заходи з підготовки до евакуації повітрям.

Читайте також: Сепаратисти обстріляли Красногорівку (Відео) 

За словами старшого лейтенанта медичної служби Олега Ковальчука, питання швидкої та оперативної евакуації бійців завжди важливі для військових лікарів. Це комплекс заходів з транспортування поранених й хворих, які потребують лікування, з районів ведення бойових дій військ до лікувального закладу міста Дніпро.

– Оцінивши стан поранених, ми приймаємо рішення направити їх до спеціалізованого військово-медичного закладу вертольотом Мі-8, – підкреслив військовий лікар Олег Ковальчук. – Основна мета – збереження життя і якнайшвидше відновлення боєздатності та працездатності у військовослужбовців, що вибули зі строю в результаті бойового ураження або захворювання.

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook