Попри застереження Володимира Гройсмана «Укрпошта» позбувається відділень у селах

1Українська пошта ПАТ («Укрпошта») підняла артеріальний тиск українським пенсіонерам, особливо тим, які живуть у віддалених селах, бо схоже на те, що вони залишаться без пенсій — поштові відділення там закривають, а поштарів звільняють.

Українську пошту (ПАТ «Укрпошта») можна назвати чемпіонкою не із доставки газет і журналів, що є однією з важливих її функцій, а з доставки несподівано прикрих новин та каталізатором серцевих нападів у пенсіонерів, бо чимало з них ця організація примусила схопитися за серце.

Річ у тім, що керівництво «Укрпошти» заявило: наступного року національний оператор поштового зв’язку не планує доставляти людям пенсії.   Це — правда, бо ж не буде так цинічно жартувати генеральний директор «Укрпошти» Ігор Смілянський, який і повідомив таку новину. Як сказав, організація в збитку від такої роботи, як доставка пенсій. Тому радикально скорочуватиме працівників відділень — пенсії носити буде нікому.

Люди обурені. Як пенсіонерам, яким далеко за 70, із віддаленого села діставатися щомісяця до пошти в районі чи навіть у центральній садибі громади, до найближчого банкомата, який може бути за десятки кілометрів від їхньої хати? Людям не важливо, хто, з якої структури це сказав і вирішив. Вони уособлюють такі рішення не з конкретною людиною, а з державою. Досі принаймні щодо газет і журналів керівник цього відомства успішно перемагав здоровий глузд: підвищував вартість їх доставки так, що працювати, зокрема газетярам, потрібно хіба на «Укрпошту»… Чи цього разу Смілянський матиме підтримку в уряді, з’ясувалося днями. Так, прем’єр-міністр Володимир Гройсман запевнив, що не допустить, аби «Укрпошта» припинила доставляти пенсії українцям. Він запропонував менеджменту звільнитися, якщо не згодні з важливістю цієї функції. «Економити хай починають із себе — своїх заробітних плат. Якщо менеджмент «Укрпошти» не розуміє важливості соціальної функції компанії, і це буде їхня незмінна позиція, я радив би їм усім зібратися, написати заяви й перейти на іншу роботу, — сказав прем’єр і додав: — Ми призначали менеджмент на конкурсних засадах не для того, аби вони брали в заручники всіх, особливо пенсіонерів».

Такі недолугі рішення керівництва «Укрпошти» свідчать тільки про те, що ті понад 30 мільйонерів, які там зібралися і керують, занадто далекі від народу. Вони не розуміють, що у віддаленому селі, в багатьох жителів якого вже забрали телебачення, бо ж їхні телевізори такі старі, що ніякий тюнер не адаптується з ними, забрали газети, бо не кожен може їх передплатити, а редакції через диктат пошти змушені піднімати ціну, тепер хочуть забрати й можливість отримати пенсію і купувати ліки…

Володимир Гройсман недарма згадав про зарплатню керівництва «Укрпошти». Вона — захмарна для середньостатистичного українця, а для пенсіонера й поготів. Якщо звичайна листоноша отримує часто півставки, а це в межах півтори тисячі гривень, то топ-менеджмент «Укрпошти» — від 100 тисяч до 800 тисяч гривень на місяць. Уявляєте цю масу грошей? Підрахували, що тих грошей, які отримують вони, вистачило б на утримання 2700 листонош. Виникає питання: чи відпрацьовують вони суспільству таку винагороду, яку їм платимо через бюджет.

Тіна Влад.

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook