Попов бідний як «церковна миша»: Екс-голова КМДА заперечує наявність закордонних рахунків

Ці руки ніколи не крали?

Ці руки ніколи не крали?

Міністри попереднього уряду Юрій Колобов, Едуард Ставицький, Микола Присяжнюк та екс-голова Київської міської державної адміністрації (КМДА) Олександр Попов спростовують наявність у них рахунків або активів в Швецарії, Ліхтенштейні або Австрії.

«У мене і членів моєї родини немає жодного рахунку в банках Швейцарії та Ліхтенштейну», — сказав екс-голова Мінагропроду Микола Присяжнюк, передає «Інтерфакс-Україна».

Він вважає, що поширення новин про нібито блокування його рахунків є початком цілеспрямованої кампанії з метою відвернення уваги від проблем української економіки.

«Офіційно повідомляю, що інформація, поширювана щодо мене у ЗМІ щодо рахунків в європейських банках є неправдивою», — йдеться в заяві екс-голови Міненерговугілля Едуарда Ставицького.

У прес-службі екс-міністра фінансів Юрія Колобова повідомили, що він повідомив про відсутність у нього рахунків у Швейцарії посла Швейцарії Крістіана Шьоненбергера в телефонній розмові.

Екс-голова КМДА Олександр Попов зазначив, що у нього багато років тільки один рахунок в українському банку, кошти на якому задекларовані.

«Я не маю жодних бізнес-інтересів, активів, рахунків або власності ані в Австрії, ані в будь-який інший іноземній країні», — заявив він.

Екс-міністри і екс-голова КМДА звернулися до відповідних органів Австрії, Швейцарії та Ліхтенштейну за роз’ясненнями у зв’язку з оприлюдненими цими країнами інформацією про можливі санкції, а також зажадали вибачень чи спростувань інформації про нібито наявність у них рахунків у цих юрисдикціях.

Раніше повідомлялося, що екс-президент Віктор Янукович і його син Олександр Янукович очолили список 18 «регіоналів», проти яких Австрія запровадила санкції. Крім того, Швейцарія також блокувала всі активи Віктора Януковича і його оточення, які можуть перебувати в цій країні.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook