Понад 114 тисячам домогосподарств Тернопільщини монетизують субсидії

юПонад 114 тисячам сімей Тернопільщини, а це 84% від загальної кількості тих, хто отримує допомогу, мають монетизувати субсидії на майже 75 мільйонів гривень.

Про це зазначив заступник голови Тернопільської ОДА Юрій Юрик.

За його словами, кількість сімей, яким необхідно було перепризначити субсидії з травня 2017 року, становила понад 218 тисяч. З них близько 210 тисячам домогосподарств проведено перепризначення на наступний період. Більше 8 тисячам сімей відмовлено у призначенні субсидій з різних причин. Ще 33-ом домогосподарствам перерахунок субсидій не здійснили через те, що минув місячний термін щодо повідомлення про заборгованість за оплату комунальних послуг.

Читайте також:  Стало відомо про основні зміни, що стосуються призначення та перерахунку субсидій (Відео)

— Усі підприємства-надавачі послуг, а це 101 підприємство, провели розрахунок невикористаних сум субсидій, надали місцевим управлінням соціального захисту населення інформацію про повернення до бюджету відповідної суми коштів. Повністю проведено перерахунок субсидій за серпень поточного року у зв’язку зі зміною соціальних норм на споживання природного газу. Таким чином робота в області щодо перерахунку субсидій триває і викона майже на 100 відсотків, – поінформував Юрій Юрик.

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook