Помер виконавець ролі графа Каліостро у культовому фільмі Марка Захарова (Відео)

Нодар Мгалоблішвілі у ролі графа Каліостро

Нодар Мгалоблішвілі у ролі графа Каліостро

Нодар Мгалоблішвілі зіграв ролі і в кількох українських кінострічках.

У Тбілісі помер почесний громадянин цього міста народний артист Грузії Нодар Мгалоблішвілі. Йому було 87 років. Про причини смерті наразі не повідомляють, та відомо, що останнім часом він хворів.

Бути актором Нодар Мгалоблішвілі хотів з дитинства, та через ранню смерть батька вирішив здобути професію інженера, та вступний іспит з математики провалив. Згодом таки зважився подати документи в театральний інститут.

Усе життя Нодар Мгалоблішвілі провів на сцені грузинського театру, а вже зрілим актором у фільмі Марка Захарова «Формула кохання» зіграв роль графа Каліостро. Ця роль зробила його знаменитим, а фільм став культовим.

Знявся Нодар Мгалоблішвілі і в кількох українських кінофільмах, як от «Іванко і цар Поганин» (1984, Воронячий цар Каркарон), «Капітан «Пілігрима» (1986, Негоро), «Імперія піратів» (1994), «Сьома каблучка чаклунки» (1998).

Та роллю його життя в пам’яті мільйонів українських глядачів залишиться граф Каліостро: здається, саме для ціяєї ролі у культовому фільмі Марка Захарова Нодар Мгалоблішвілі і народився.


 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook