Помер легендарний радянський і російський актор (Відео)

Михайло Державін. Фото - РИА Новости

Михайло Державін. Фото — РИА Новости

Українці, яким за 40, добре пам’ятають розважально-гумористичний серіал «Кабачок «13 стільців», що виходив на радянському телебаченні впродовж майже 15-ти років. Пана ведучого там грав Михайло Державін. Сьогодні його не стало.

Про смерть актора на 82-му році життя пишушуть російські ЗМІ з посиланням на московський Театр сатири, де з 1967 року працював актор.

Помер Державін після тривалої хвороби.

Фільмографія актора налічує близько 30 кінострічок, серед яких «Троє в човні, не рахуючи собаки», «Бабій», «Моя морячка», «Наречений з Майамі».

За життя Державін заявляв, що Україна «даремно боїться» російського кінопродукту , оскільки більша його частина є копіями американських передач і фільмів. Анексований Крим артист називав певним «рідним місцем», яке «відокремили від Росії».

Михайло Державін народився 15 червня 1936 року в Москві в родині одного з провідних акторів Театру імені Вахтангова Михайла Степановича Державіна, який похований на Новодівичому кладовищі Москви. Не виключено, що Михайла Дежавіна поховають на тому ж цвинтарі. Про дату похорону поки невідомо.

Одним із захоплень актора, крім рибалки, був спів. В одному з випусків програми за 1980-ий рік Михайло Державін співав навіть по-польськи.

 


 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook