Поляки з українцями колядували всю ніч

366cfeb4-7ef5-4704-9962-8d46e2f5ffe8.file_Перемишльська художниця Малґожата Давидюк уже вп’яте запросила до свого дому понад сотню людей — поляків і українців. Про це повідомляє Польське радіо.

Люди, які виходили з цієї зустрічі, що відбулася у надвечір’я 8 січня, а закінчилася на світанку наступного дня в домі Малґожати Давидюк — іконописиці і реставраторки творів сакрального мистецтва родом з Підляшшя, — говорили: цікава, крута, неймовірна, класна, потрібна тощо… Перемишльська художниця уже вп’яте запросила до свого дому в центрі міста понад сотню людей — поляків і українців, для того, щоб вони спільно поколядували.

«Прибувши до Перемишля 20 років тому я собі подумала: яке ж чудове місто, які ж чудові люди — і поляки, і українці, але чомусь не вміють знайти спільну мову. І вже тоді я вирішила, що колись спробую щось із цим зробити. І вже п’ять років організовую в себе вдома спільне колядування. На мою думку, польсько-українське питання в Перемишлі полягає у тому, що люди не знають один одного. Тому варто випити келих вина, заспівати, поговорити про те, що нас об’єднує, — і на цьому акцентувати», — каже Малґожата Давидюк.

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook