Польща, Франція і Німеччина готові допомогти Україні впоратися з реформами

weimarer-triangle-511x345Виконувач обов’язків Міністра закордонних справ України Андрій Дещиця зустрівся з делегацією голів комітетів у закордонних справах Національних зборів Франції Елізабет Гігу, Бундестагу ФРН Норбертом Рьоттгеном та Сейму Республіки Польща Гжегожем Схетиною. Про це повідомили у прес-службі МЗС України.

Під час зустрічі було обговорено перебіг подій в Україні, насамперед у контексті ситуації навколо АР Крим, а також у східних регіонах нашої держави. Андрій Дещиця висловив подяку за тверду підтримку територіальної цілісності України з боку Франції, Німеччини та Польщі, як на двосторонньому рівні, так і в рамках міжнародних організацій.

Голови комітетів у закордонних справах відзначили важливу роль країн Веймарського трикутника у просуванні співробітництва між Україною та ЄС. У цьому контексті було наголошено на готовності надавати сприяння Україні у реалізації внутрішніх реформ, спрямованих на оздоровлення економічної ситуації. Також було відзначено важливість заходів Уряду України з підготовки та проведення президентських виборів 25 травня за високими демократичними стандартами.

Окрема увага була приділена питанням європейської інтеграції та енергетичної безпеки нашої держави.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook