Полковник Волошин пояснив, чому сили ООС можуть і далі звільняти Донбас в рамках Мінських угод (Мапа)

Влад Волошин. Фото - фейсбук

Влад Волошин. Фото — фейсбук

Дійсно, Збройні Сили України Мінських домовленостей наразі не порушують, а «просування вперед», як його називають роспропагандисти, — це зміна побудови бойових порядків на території, яка за лінією розмежування.

В тих самих Мінських домовленостях немає жодного слова про, так звану, «сіру зону» — територію між «передніми краями» ліній оборони противників. Тобто, не порушуючи міжнародні договори (Мінські домовленості зокрема) ми можемо переміщати власний передній краї до точок, по яких проходить лінія розмежування, затверджена «Мінськом».

Ось на схемі ця лінія розмежування (її підтверджують сторони перемовин), наголошую, лінія затверджена «Мінськими домовленостями» (схема, опублікована в росЗМІ).

Цю схему варто детально вивчити, перед тим, як звинувачувати Україну у «наступі»…

На іншій схемі — «лінія розмежування» сьогодні, тобто на ній чітко видно чимало територій, які російські окупанти зайняли, свого часу порушуючи «Мінськ».

На четвертій схемі, яку теж дають російські пропагандисти, також показані «зміни лінії розмежування», тобто тут реальна динаміка і безперечні докази, як бойовики порушували «Мінськ». Лінія розмежування, яка насправді є затвердженою — фіолетового кольору. То хто ж насправді не дотримується міжнародних домовленостей?

Військовий журналіст, полковник ЗСУ Влад Волошин.

Джерело — сторінка у Фейсбук.

ф1ф2ф3

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook