Через 3,5 роки полк «Азов» повернувся на передову Донбасу (Фото)

ф4Полк спецпризначення Національної гвардії України битиме російських окупантів разом із 30-ю бригадою ЗСУ.

Про те, що 30-а окрема механізована бригада ім. князя Костянтина Острозького після кількох місяців перерви знову приступили «до виконання поставлених бойових завдань в повному обсязі», бригада проінформувала у Фейсбук.

Як ідеться в повідомленні, виконувати бойві накази бригада почала в складі ООС разом із полком «Азов».

Полк спецпризначення після такого повідомлення армійців написав на своєму сайті, що раз «новину вже не приховати», то залишається її підтвердити: полк «Азов» повернувся на Донбас.

Читайте також: Білецький: Широкіне – це українські «Голанські висоти» (Відео)

Як повідомили азовці, які вийшли з зони АТО влітку 2015 року, такий випадок повернення на фронт для полку Нацгвардії є унікальним.

«Бійці нашого підрозділу повернулися на передові рубежі війни за незалежність України і спільно із побратимами зі Збройних сил виконують бойові розпорядження у зоні ООС згідно з наказами вищого командування. Цей випадок є унікальним, адже вперше за останні роки підрозділ Національної гвардії став на захист України на «нулі», і ми пишаємося, що цим підрозділом є «Азов», — йдеться в повідомленні.

Читайте також: Комбат «Азова» припустив, які позиції у Широкіному займуть морпіхи (Відео)

ф3

В «Азові» підтвердили, що бійці спецпідрозділу Нацгвардії будуть на фронті Донбасу на передовій і бити вороаг готові.

«Щодня всі ці роки війни ми робили усе від нас залежне для звільнення України від російського загарбника. Сьогодні наші бійці своїм завзяттям довели, що боєздатність «Азову» перебуває на своєму найвищому рівні і ми гідні того, аби сповна продемонструвати її ворогу», — запевняють нацгвардійці-спецпризначенці.

ф2

«Із вдячністю звертаємося до кожного українця, який вірив в «Азов», підтримував нас понад чотири роки та підтримує сьогодні. Завдяки вам ми не зупинилися влітку 2015-го, коли наш підрозділ тимчасово був виведений із передової, і сумлінно готувалися до початку нової сторінки в нашій історії. Упевнені, що попереду на усіх нас чекає перемога, і бійці «Азову» зроблять усе для її наближення!» — заявили в полку спецпризначення «Азов».

ф1

 


 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook