Політичними маневрами навколо Північної Кореї відвертають увагу Трампа від ситуації в Україні і Сирії, — військовий експерт

10Велику політичну комбінацію здійснюють навколо американського президента Дональда Трампа, відвертаючи Північною Кореєю і Китаєм його увагу від ситуації в Україні та Сирії. Таку заяву зробив експерт з питань безпеки, генерал-лейтенант Василь Богдан, пише «Апостроф».

За його словами, питання денуклеаризації КНДР може стати своєрідною тяганиною, яку можна побачити в Придністров’ї, Україні, Сирії і так далі. Трамп зараз «перебуває в складній ситуації в США, з огляду на розслідування спецпрокурора Роберта Мюллера. А останні повідомлення про те, що Росія втручалася у вибори президента США, загрожують Трампу. Тому він намагається негайно підняти свій рейтинг такими кроками, які ми бачимо щодо КНДР і в деструктивній поведінці до близьких партнерів по трансатлантичному союзу», — сказав він.

Богдан додав, що це велика гра і поки немає перспектив, що питання денуклеаризації Північної Кореї вирішиться дуже швидко. Так, лідер КНДР Кім Чен Ин вимагає гарантій безпеки, а для цього треба зняти ядерну «парасольку» і над Південною Кореєю, і над Японією.

 


 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook