У поліції відкрили кримінальне провадження через шкідливе виробництво, яке діє в місті на Сумщині (Відео)

фото: sm.suspilne.media

фото: sm.suspilne.media

На околиці Охтирки, що на Сумщині, приватне підприємство займається перепалюванням деревини на вугілля. Усе б нічого, якби це не шкодило людям.

Дим від виробництва поширюється на прилеглу вулицю Перемоги. Охтирчанин Віктор Костенко, який там мешкає, каже : усе почалося з осені минулого року. Чоловік розповів: йому шкодить дим від виробництва.

Зранку неможливо навіть відкрити кватирку, хата заповнюється шкідливим димом.

Такої ж думки і ще декілька сімей, які живуть поруч із підприємством.

Речниця Нацполіції області Ельвіра Біганова повідомила, що у поліції  відкрили кримінальну справу і наклали арешт на майно, яке використовували для виробництва деревного вугілля на околиці Охтирки.

На території, де розташоване виробництво, раніше було племінне господарство, розповіли місцеві.

В Охтирській мерії про виробництво вугілля на околиці міста дізналися з інтернету, говорить міський голова.

«Інформації на жаль на сьогодні не маю. Була відповідна цікавість з боку місцевої прокуратури. Це приватна територія. На сьогоднішній день ні одного звернення, ні сигналів до вчорашнього вечора, до того як я почитав цю інформацію у мережі Фейсбук, нічого до міської ради, ніяких звернень не надходило», - говорить Охтирський міський голова Ігор Алєксєєв.

У будинках, що стоять поряд із виробництвом, проживає чотири родини. Усі, говорить Павло Гумен, написали заяви до поліції.

«За заявою громадян в Охтирському відділі поліції було відкрито кримінальне провадження за статтею 241 ч. 1 ККУ – це забруднення атмосферного повітря. Наразі тривають слідчі дії. Наскільки я володію ситуацією, в поліції наклали арешт на майно цього виробництва, і це виробництво на даний час не працює», - розповіла речниця Головного управління НацполіціїСумщини Ельвіра Біганова.

Екологи теж підтверджують шкідливість такого виробництва.

Подробиці — у сюжеті: UA:СУМИ:

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook