Поліція Тернопільщини відзвітувала про свою роботу у великодні свята

поліція-напис на капоті крупно абстрактноНа час Великодніх свят поліція Тернопільщини переходила на посилений варіант несення служби.

Як повідомили в ГУ Нацполіції у Тернопілььській області, грубих правопорушень за три дня світ — 16-18 квітня — в обалсті зафіксовано не було.

15-17 квітня особовий склад підрозділів Головного управління Національної поліції у Тернопільській області працював у посиленому режимі несення служби. Оперативні штаби управління та територіальних підрозділів у цілодобовому режимі моніторили оперативну ситуацію в області. Правопорядок на Тернопільщині забезпечували півтори тисячі поліцейських.

Зі слів заступника начальника ГУНП в Тернопільській області Руслана Балика, особливу увагу під час святкування правоохоронці приділили охороні публічного порядку поблизу храмів, де проводились пасхальні богослужіння. При кожній із 1282 культових споруд чергували поліцейські, завдання котрих — не допустити правопорушень, провокацій та міжконфесійних конфліктів.

Для негайного реагування на правопорушення залучалися 250 працівників поліції, у посиленому режимі також працювали вибухотехніки та кінологи.

В результаті проведеного комплексу профілактичних заходів свята в області минули спокійно, без порушень.

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook