Поліція припинила мітинг, який невідомі вчинили прямо на засіданні сесії Тернопільської міськради

IMG_2410-nПро те, що в сесійну залу Тернопільської міськради на засідання сесії прямують невідомі люди з плакатами, до поліції зателефонували працівники міськради.

Як повідомили в ГУ Національної поліції у Тернопільській області, імпровізований мітинг проти забудови одним із кооперативів влаштували прямо під час сесійного засідання 14 осіб. Їх запросили до Тернопільського міськвідділу поліції для з’ясування обставин.

Поліція повідомляє, що ініціатором такого імпровізованого протесту був тернополянин, який не мав жодних погоджень і дозволів на таку акцію. На нього склали адмінпротокол за статтею «Порушення порядку організації і проведення зборів, мітингів, вуличних походів і демонстрацій» Адміністартивного кодексу України.

Подія внесена в журнал Єдиного обліку Тернопільського ВП ГУНП в області. Триває перевірка.

Раніше сьогодні правоохоронці в Тернополі виїздили на виклик за адресою вул. Микулинецька, 166, де три десятки людей намагались пройти на територію будівництва. У них із охоронцями будови виник словесний конфлікт. Поліцейські встановлюють особи невідомих та причини виникнення конфлікту. Подія внесена в журнал Єдиного обліку Тернопільського ВП ГУНП в області. Триває перевірка.

 

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook