Поліція назвала ім’я свого працівника, застреленого в Києві 5 липня. До розслідування залучили СБУ (Фото)

ф1Від двох пострілів в машині загинув підполковник Дмитро Глушак. Сиротою залишився його шестирічний син. Поліція в розслідування вбивства свого кеолеги попросила допомогти СБУ.

Ім’я загиблого правоохоронця повідомила заступник директора Департаменту комунікації Нацполіції України Ольга Атаманова.

«Особовий склад Національної поліції сумує та висловлює співчуття родині загиблого поліцейського. Вчора в столиці в обідню пору був вбитий працівник Національної поліції Дмитро Глушак. Він з 1995 року працював в кримінальній поліції Нацполіції», — сказано в повідомленні.

Читайте також: Дві кулі в спину — у Києві вбили правоохоронця (Відео)

За повідомленням очільника Нацполіції України, слідство розглядає кілька версій убивства, серед яких банальне пограбування та вбивство через професійну діяльність правоохоронця.

«Негайно була створена посилена слідчо-оперативна група, в яку входять найкращі фахівці Національної поліції. Ми долучили колег зі Служби безпеки України. Думаю, що ми прозвітуємо перед суспільством про швидке розкриття цього правопорушення. Зловмисника ми повинні знайти, притягнути до кримінальної відповідальності. Дмитро Глушак був вбитий пострілом з вогнепальної зброї в середмісті Києва. Упродовж вчорашньої та сьогоднішньої доби поліція відпрацьовує декілька робочих версій. Одна з них – це вбивство скоєно з метою пограбування. Інша — вбивство пов’язано зі службовими обов’язками, які виконував потерпілий. Висловлюю співчуття сім’ї загиблого поліцейського, батькам, дружині та 6-річному синові, який лишився сиротою», — сказав Сергій Князєв.

Дмитро Глушак

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook