Поліцейські розповіли, які порушення знайшли у роботі об’єктів торгівлі фастфудами (Відео)

фото: сайт Національна поліція Харківської області.

фото: сайт Національна поліція Харківської області.

Метою заходів є виявлення, документування та припинення порушень законодавства під час реалізації продукції в закладах та кіосках  швидкого харчування, повідомляє сайт Національної поліції Харківської області.

Сьогодні під час рейду за участю працівників Управління превентивної діяльності ГУНП в Харківській області та дільничних офіцерів територіальних підрозділів поліції було перевірено два кіоски, де здійснювалась продаж продуктів харчування.

Як розповів старший інспектор УПД ГУНП в Харківській області Роман Торяник, на першому об’єкті інспектування, розташованому у Основ’янському районі Харкова на території залізничного вокзалу «Левада», поліцейські виявили відсутність будь-яких документів на дозвіл займатися підприємницькою діяльністю та реалізацію продуктів харчування.

У Слобідському районі поліцейські перевірили торгову точку на території Комунального ринку. Тут також було виявлено ряд порушень: продаж алкогольних та слабоалкогольних напоїв здійснювалася без відповідної ліцензії, санітарна книжка та документи на м’ясну продукцію   взагалі були відсутні.

Зараз працівники поліції встановлюють власників даних торгових об’єктів. Їх діяльність підпадає під дію Кодексу України про адміністративні правопорушення за ст. 155 (порушення правил торгівлі і надання послуг працівниками торгівлі, громадського харчування та сфери послуг, громадянами, які займаються підприємницькою діяльністю) та 156 (порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами) і караються штрафними санкціями.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook