Поки води немає, водоканал замінить 10 пожежних гідрантів і 20 засувок (Відео)

водаПромивання водопровідних мереж у Тернополі якість води покращить і дасть змогу водогони відремонтувати, кажуть у «Тернопільводоканалі».

Читайте також. Якщо не набрали води, йдіть до колонки-качалки (Відео)

Два дні без води змушують тернополян відкласти прання та інше, а водоканалівцям, навпаки, роботи у цей час додається. Вони мусять не лише мережі промити, а й зробити те, що з водою у трубах — нереально. Ще від опівночі насосну станцію зупинили, воду з мереж випустили і до роботи — міняти засувки і пожежні гідранти.

Цього разу запланували замінити 10 пожежних гідрантів і 20 засувок. Більше, кажуть, фізично неможливо, хоча й треба. Водночас майстри ремонтують мережі і підключають до них новобудови. Саме ж промивання завершать до кінця доби 10 квітня. Про це - у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

Читайте також. “Резервуар швабрами чистять 12 чоловік, а тоді промивають”, – пояснили у водоканалі (Відео)

- Сьогодні з нуля годин, а може, й трішки швидше, якщо закінчимо роботи, насосна станція почне працювати, буде випускати в мережу воду з підвищеним вмістом хлору. Тобто вона простоїть цілу ніч в мережах, а завтра зранку ми почнемо її випускати через випуски і гідранти. Якщо тернополяни побачать витік води на вулиці, то це — планова промивка мереж, ми випускаємо хлоровану воду, — пояснює начальник водопровідно-каналізаційних мереж КП «Тернопільводоканал» Ганна Загородна.

Довідково. Без води на час промивання залишилися всі спальні мікрорайони Тернополя. Центр міста, «Новий світ», район «Старий парк» та промисловий мікрорайон, зокрема вулиці Бродівську, Поліську, Текстильну та Збаразьку, промивання чекає після свят.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook