Показали себе людям у всій красі — як тернопільські рятувальники професійне свято відзначали (Відео)

ряНа головну площу обласного центру рятувальники вивели техніку, за допомогою якої рятують життя мешканців Тернопілля і не тільки, показали й себе — як в урочистому строю, так і в талантах. Святкування було грандіозним і тривало увесь день.

Почали з молитви і вшанували пам’ять своїх загиблих при виконанні колг.

Далі на Театральному майдані Тернополя не лише хизувались своєю технікою, а й проводили цілу акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти». В її ході провели для всіх охочих тренінги та консультації. Особлива увага — дітям і переселенцям з Донбасу та Криму.

Далі були привітання найвищих посадовців влади Тернополя та області, відзначення кращих рятувальників. Приїхали до тернопільських рятувальників на свято і закордонні гості — колеги з Польщі.

Не обійшлося і без танців та пісень.

17 вересня в Україні, нагадаємо, відзначають День рятівника — професійне свято працівників, службовців, ветеранів і пенсіонерів пожежної охорони, цивільного захисту, місцевих пожежних команд, аварійно-рятувальних формувань, добровольців і волонтерів, людей, згуртованих навколо спільної мети – забезпечення захисту життя громадян, їх майна та національного багатства від надзвичайних ситуацій.

Фото і відео — управління ДСНСУ в Тернопільській області

 

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook