Поїздки пільговиків у маршрутках Тернополя обмежать? Перевізники висувають нові умови (Відео)

ф2До середини наступного тижня маршрутки у Тернополі возитимуть пасажирів за поки чинним тарифом у 4-5 грн, та пошуки виходу із транспортної проблеми в обласному центрі тривають.

Під час спільного засідання 8 листопада двох профільних депутатських комісій міськради за участі приватних перевізників ті просили міськраду сплатити півтора мільйона гривень боргу за перевезення пільгових пасажирів у жовтні та передбачити такі видатки в муніципальному бюджеті на наступний рік.

Якщо ж виділених сум бракуватиме, то, заявляли перевізники, міській владі слід подумати про встановлення обмежень на перевезення пільговиків у маршрутках, оскільки перевезення пільговиків в тролейбусах компенсують, а в маршрутках приватним перевізникам — ні.

Ідея обмежити кількість пільговиків у маршрутках — наразі тільки пропозиції, як і те, яким же буде новий тариф на користування громадським  транспортом у Тернополі.

Новий тариф сформують на основі незалежної експертизи, проведення якої міська влада вже замовила в аудиторської компанії.

Що точно відомо, так це те, що до середини наступного тижня тариф на проїзд у громадському транспорті Тернополя не зросте.

Читайте також: Тариф на проїзд у громадському транспорті Тернополя зріс — рішення міської влади

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», з 1 листопада на вимогу приватних і комунальних перевізників виконком міськради підняв тариф на проїзд у громадському транспорті.

Читайте також: Протест подіяв: зростання тарифів на громадський транспорт у Тернополі скасоване

Різке подорожчання проїзду обурило тернополян і внаслідок масових акцій протесту підвищення тарифу влада скасувала.

Читайте також: У Тернополі транспортний колапс — автобуси приватних перевізників на маршрути не вийшли (Відео)

У відповідь на це приватні перевізники впродовж двох днів не виводили свої автобуси на маршрути. У  Тернополі на лінії виходив лише комунальний транспорт, якого вкрай мало — фактично в місті стався транспортний колапс.

Читайте також: Із транспортного колапсу у Тернополі знайшли тимчасовий вихід: маршрутки знову возять пасажирів (Відео)

Вихід із ситуації міська влада, перевізники і активісти шукають уже другий тиждень.

Читайте також: Влада Тернополя сказала, як збирається глобально вирішити проблему громадського транспорту (Фото)

Подробиці зі спільного засідання двох депутатських комісій Тернопільської міськради за участі перевізників 8 листопада — у сюжеті TV-4.

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook