Поховали кіборга «Динамо», який встановив український стяг над Донецьким аеропортом (Відео)

5c16c94761008305172d751032_319e0451Вчора, 3 січня, у столиці України поховали славнозвісного бійця «Динамо». 25-річний Олексій Дурмасенко загинув 29 грудня у Пісках, поблизу летовища. Про це повідомляє 5 канал.

29 грудня Олексій Дурмасенко прийшов провідати своїх побратимів. Але саме в той час бойовики здійснили напад на блокпост українських військовослужбовців. «Динамо» кинувся у бій без бронежилета і загинув. Поховали «кіборга» на Алеї героїв Лісового кладовища.

Олексій Дурмасенко за фахом був ландшафтним дизайнером. Із початком Майдану він залишив престижну роботу у Москві і переїхав до Києва. «Динамо» брав активну участь у протестах, а пізніше поїхав добровольцем на фронт захищати Батьківщину.

Олексій Дурмасенко прославився на весь світ своїм героїчним вчинком, коли під загрозою смерті встановив український прапор над новим терміналом Донецького аеропорту.

Нагадаємо, боротьба за стратегічний об’єкт триває до сьогодні. Проросійські терористи щодня намагаються заволодіти летовищем, проте українські бійці мужньо тримають оборону.

 


 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook