Погоджувальна рада: опозиція оголосила новий ультиматум (Відео)

unnamedСьогоднішня погоджувальна рада почалася з оголошення опозицією ультиматиму.

На початку спікер парламенту Володимир Рибак не помітив у залі голів опозиційних фракцій, і вирішив невдало пожартувати, ніби на вільні місця посадить представників преси. Однак трохи згодом до зали зайшов лідер фракції «УДАР” Віталій Кличко, який, висуваючи вимоги виглядав дуже невпевнено, проте йому допоміг лідер ВО «Свобода» Олега Тягнибок.

Кличко наполягає, що Президент України Віктор Янукович має негайно відправити у відставку міністра МВС Віталія Захарченка та розформувати спецпідрозділ МВС “Беркут”. Про це він заявив сьогодні під час Погоджувальної ради парламенту. Кличко підкреслив, що “навіть немає сенсу” заслуховувати Захарченка у Верховній Раді. Щодо «Беркуту», то Кличко заявив, що цей спецпідрозділ не має права на існування після останніх подій в Україні.

“Оскільки прокуратура не розслідує діяння “Беркуту” і тих людей, які віддавали злочинні накази, вимагаємо створити тимчасову слідчу комісію, і депутати від Партії регіонів також повинні бути в цьому зацікавлені. Якщо не будуть розслідуванні ці резонансні факти, тоді ті, хто не приймає участь у цій комісії будуть співучасниками злочину”, — сказав народний депутат.

Оголосивши вимоги до Президента України представники парламентської опозиції покинули засідання погоджувальної ради Ради. Кличко заявив, що до виконання вимог опозиції «Рада працювати не буде».

Джерело: fakty.ictv.ua

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook