Подробиці замаху на життя тернопільського ректора Крисоватого — зловмисник залишив записку (Відео)

Фото з місця події

Фото з місця події

Андрій Крисоватий та його дружина, які постраждали від вибухової хвилі вдома на подвір»ї  у Петриках, наразі знаходяться в університетській лікарні.

На даний час стан пацієнта важкий, але стабільний, — каже завідувач ортопедо-травматологічного відділення Тернопільської університетської лікарні Сергій Гаріян, повідомляє канал Т1.

Дружина ректора знаходиться в офтальмологічному відділенні. Їй провели оперативне втручання на очі, а згодом оперували черевну порожнину. Тим часом правоохоронці відкрили кримінальне провадження за фактом замах на вбивство.

За словами начальника ГУНП в Тернопільській області Олександра Богомола, вибуховий предмет був начинений металевими складовими і детонував тоді, коли потерпілий підняв його. Поліцейські розглядають кілька версій замаху: особистий конфлікт, вимагання коштів, громадська та професійна діяльність травмованого.

Докладніше — у матеріалі Т1:

Також у дворі знайшли записку з написом латиною «Пам’ятай про смерть». Щодо мотивів та причин злочину в поліції виокремлюють декілька версій: зокрема, особистий конфлікт, вимагання коштів, громадська та професійна діяльність потерпілого, повідомив Олександр Богомол.

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook