Податки платили в «ЛНР»: СБУ спіймала відомий бренд на підтримці терористів (Фото)

ф1Одяг шили на окупованій «ЛНР» території, а потім ввозили його з Росії і продавали у фірмових магазинах по всій Україні.

Як повідомляє СБУ, таку схему відомого в Україні російського виробника одягу доводять знайдені в ході обшуків докази.

Як видно з написів на пакувальних стрічках на знімках, опублікованих СБУ, йдеться про «Gloria-Jeans».

«Під час досудового слідства правоохоронці встановили, що ділки організували виробництво продукції на тимчасово непідконтрольній українською владою території Луганської області. Виготовлений товар реалізовувався у мережі фірмових магазинів по всій території Україні. За інформацією спецслужби, ділки сплачували «податки» до так званих державних органів «ЛНР», гроші використовувалися, зокрема на фінансування незаконних збройних формувань бойовиків», — повідомили в СБУ.

Слідчі СБ України провели низку санкціонованих обшуків в офісах та на складах комерсантів у Київській, Харківській, Одеській, Львівській, Дніпропетровській, Запорізькій і Полтавській областях.

«Аналіз вилучених матеріалів та документів підтверджує факт виробництва продукції саме на виробничих потужностях, розміщених на тимчасово окупованій території Луганщини. Співробітники спецслужби встановили, що надалі товар транспортували через неконтрольовану ділянку українського кордону на територію Російської Федерації. Ділки підробляли документи щодо виготовлення продукції нібито на території РФ та інших країн і на їх підставі ввозили товар через митний кордон України для реалізації», — підкреслили в СБУ.

ф1ф2

Тепер щодо цього виробника порушені кримінальні провадження за цілою низкою статей Кримінального кодексу України, в тому числі «фінансування тероризму».

Триває розслідування у кримінальному провадженні, відкритому за ознаками вчинення злочину, передбаченого ч. 3 ст. 27, ч. 1 ст. 205, ч. 2 ст. 200, ч. 1, 2, 3 ст. 258-5, ч. 2 ст. 364, ч. 4 ст. 190, ч. 3 ст. 209 Кримінального кодексу України.

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook