Податкова міліція Тернопілля додала у бюджет 10 млн грн

Податкова_міліція_УкраїниЗавдяки працівникам податкової міліції Тернопілля до бюджету надійшло 10 млн грн.

Про це повідомили у Відділі комунікацій Головного управління ДФС у Тернопільській області.

Читайте також. Надходження ПДВ на Тернопіллі за 2014 рік зросли на 38,4 млн грн

Упродовж 2014 року співробітники податкової міліції закінчили досудове розслідування та направили в прокуратуру області для подальшого скерування до суду 19 кримінальних проваджень. Зокрема, до суду направили 8 кримінальних проваджень за фактами умисного ухилення від сплати податків, у яких сума завданих державі збитків становить 8,1 млн грн.

У ході досудового розслідування у кримінальних провадженнях до бюджету додатково надійшло 10 млн грн податкових платежів.

Читайте також. Податкова соціальна пільга в 2015 році – без змін, нагадують тернополянам

За результатами протидії незаконному обігу підакцизних товарів, із незаконного обігу їх вилучили на суму 1,7 млн грн, припинили діяльність 4 підпільних цехів з виготовлення фальсифікату. До кримінальної й адміністративної відповідальності за незаконне виготовлення, зберігання з метою збуту і збут незаконно виготовлених підакцизних товарів притягнули 15 осіб.

Завершили розслідування у трьох кримінальних провадженнях за фактами порушення податкового та бюджетного законодавства учасниками тендерних процедур, відшкодували 3,4 млн грн завданих збитків.

Софія Левицька

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook