Побиті євромайданівці групуються біля Михайлівського собору (Фото)

pravda.com.ua

pravda.com.ua

 Учасники Євромайдана, що знаходяться у дворі Михайлівського собору, закликають киян приєднатися до їхньої акції протесту. Мітинг на підтримку європейської інтеграції не припиняється, незважаючи на розгін Евромайдана «Беркутом». Про це повідомила народний депутат від Батьківщини Олександра Кужель.

Кужель уточнила, що протестуючі розходитися не мають наміру і ночуватимуть у дворі собору. Завтра в Києві буде проведено віче, організоване опозицією, на якому буде визначений подальший план дій.

Зараз до Михайлівського собору продовжують прибувати люди. Біля собору вже зібралися кілька сотень людей. Вони скандують: «Київ вставай!» і «Ката за грати!»

Нагадаємо, 30 листопада 04:00 «Беркут» жорстко розігнав людей на Майдані незалежності, що протестували проти рішення влади призупинити переговори з Європейським Союзом. Очевидці повідомили, що молодих людей, у тому числі жінок, які залишилися на ніч, били кийками, тягнули по землі, били ногами. Всіх людей витіснили з площі. Є інформація про поранених і 35 заарештованих, на місці видно кров.

За матеріалами ЛІГАБізнесІнформ

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook