По справі Гандзюк можливо допитають ще двох підозрюваних: адвокати Мангера попросили про це суд

фото: Укрінформ

фото: Укрінформ

Адвокати глави Херсонської облради Владислава Мангера, якого підозрюють в організації вбивства радниці міського голови Херсона Катерини Гандзюк, просять суд перенести засідання та викликати до суду підозрюваних Павловського та Торбіна для допиту, аби уточнити деталі їхніх свідчень, на яких ґрунтується обвинувачення, пише Громадське.

До суду прибули ще два захисники Мангера з Херсона. Усі адвокати стверджували про об’ємне клопотання у двох томах і просили перенести засідання на 13 лютого після 14:00, аби отримати достатньо часу для ознайомлення з матеріалами справи, а також із клопотанням.

Читайте також: Вбивство Гандзюк за $5600: все, що відомо про затримання замовника і хід розслідування (Відео)

Крім того, захист прагне отримати доказ, який зазначено у матеріалі, але відсутній у копіях. Це диск, на якому є відеозапис допиту, який, за словами адвокатів, є чи не єдиним доказом причетності Мангера до справи Гандзюк.

Також сторона захисту заявила, що має докази невинуватості Мангера, але німецькою, тому потребують додатковий час та залучення перекладача до суду.

За даними слідства на початку липня 2018 року Владислав Мангер вирішив організувати умисне вбивство Катерини Гандзюк. Як зазначають в Генпрокуратурі, він пішов на злочин «керуючись особистісною неприязню, яка в нього виникла на підставі активної громадської позиції Гандзюк».

 


 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook