По російських найманцях ПВК «Вагнера» в Сирії авіація США завдала нового авіаудару — джерело

ф1ПВК «Вагнера» в Сирії 26 березня потрапило під авіаудар сил західної коаліції на чолі зі США.

Про це написав на своїй сторінці у Фейсбук російський політолог Анатолійй Несміян, відомий як блогер Ель-Мюрід.

Він заявив про авіаудар, який в районі Дейр-ез-Зор на березі Євфрату нанесли сили коаліції по силах Асада і ПВК «Вагнера» з посиланням на джерело в Сирії.

За даними джерела, це був не був удар у відповідь по силах Асада, а удар на випередження. Про втрати російських найманців і проасадівських сил від цього удару джерело нічого не повідомило.

ф0Також про авіаудар 25 березня по «вагнеровцях» повідомив і telegram-канал Directorate 4.

ф3

Якщо цей авіаудар справді мав місце, то це вже був третій удар по російських найманцях групи «Вагнера» в Сирії за два останні місяці.

Перший авіаудар у відповідь на атаку ПВК «Вагнера» 7 лютого, внаслідок якої загинуло, за різними джерелами, від  кількох десятків до кількох сотень найманців ПВК «Вагнера», офіційно підтверджений Пентагоном та іншими офіційними особами в США.

Читайте також: Розгром групи «Вагнера»: за що насправді воює в Сирії приватна армія Путіна (Відео)

Американські військові тоді опосередковано підтвердили загибель близько сотні членів проасадівських військових угрупувань.

Читайте також: «Путін просто пожертвував своїми людьми»: військовий експерт проаналізував розгром «іхтамнєтів» у Сирії

Другий авіаудар 22 березня, за даними того ж Ель-Мюріда, був нанесений по російських найманцях в Сирії в тому ж районі між Хішамом і Маратом за тих же обставин, що й 7 лютого — ПВК «Вагнера» знову намагалось «віджати» в курдів той же нафтопереробний завод Коноко.

Читайте також: Прес-конференція Пентагону щодо розгрому в Сирії 7 лютого групи «Вагнера» (Текст)

ф4

Тоді, за даними  видання «ЄвфратПост», загинуф1ф3ф2ли десятки російських найманців та проасадівських бойовиків, ПВК «Вагнера» втратила бронетехніку, в тому числі танки і БТРи.

Читайте також: У ПВК «Вагнера» воюють громадяни України: імена сорока з них відомі (Відео)

Російські ЗМІ взялись спростовувати це повідомлення, мовляв, то все «проамериканський фейк», і ніякого авіаудару не було. Щоправда, після голосного розгрому ПВК «Вагнера» 7 лютого Росія також під тиском запитань журналістів визнала лише 5-х загиблих, і то відмовиллась від них, заявивши, що громадяни РФ могли потрапити на війну в Сирію неофіційно і точно без відома Росії.

Читайте також: Розгром групи «Вагнера» армією США в Сирії: опубліковані кадри наслідків авіаудару (Відео)

Тепер же, 26 березня, йдеться про превентивний удар. Наскільки ця інформація відповідає дійсності, наразі офіційні джерела не повідомляють.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook