Плавці із Луцька здобули промовисту перемогу на Чемпіонаті України з плавання: як проходили змагання? (Відео)

Луцькі плавці здобули золото та срібло на Чемпіонаті України з плавання, який відбувся в Запоріжжі та встановили новий рекорд.

У колекції Максима Ткачука близько 40 медалей.

Цього разу за золото довелося позмагатися з найсильнішими, розповідає хлопець.

“Були дуже сильні суперники, тому що абсолютна вагова категорія. Мені вдалося вибороти золото на 100 метрів брасом, на 200 метрів я був другим і третім на 50 метрів брас. Встановив юнацький рекорд України на 100 метрів брас і на 200. Я люблю дуже вигравати, не люблю бути другим чи третім, — розповів Максим.

На Чемпіонаті України Максим Ткачук разом з трьома спортсменами-лучанами в естафеті чотири по двісті метрів вільним стилем побили рекорд України.

Хлопці розповідають: у такому виді змагання брали участь вперше.

Срібну нагороду на дистанції 100 метрів виборола плавчиня Дана Ахмедова. Розповідає, як минає її день.

Нині луцькі плавці будуть відпочивати, розповів голова Волинської федерації плавання Віктор Самчук.

Подробиці — у сюжеті UA: ВОЛИНЬ:

Мітки: , , , , ,