Платники єдиного податку на Тернопіллі сплатили до бюджету більше 17 млн грн

P4290030-nПротягом січня-лютого поточного року платники податків, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до місцевих бюджетів майже 17, 8 мільйонів гривень єдиного податку.

Це на 4,9 млн грн більше, ніж за два аналогічних місяці у минулому році, повідомили у Відділі комунікацій Тернопільської об’єднаної ДПІ ГУ ДФС у Тернопільській області.

Читайте також. Тернопілля: бюджети місцевих громад у лютому отримали на 15,5 млн грн, ніж торік

Нагадаємо, що Законом України від 28 грудня 2014 року № 71-VІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України (щодо податкової реформи)» зменшено з 6 до 4 кількість груп платників єдиного податку. Так, до 1 групи включені підприємці, які здійснюють лише роздрібний продаж товарів з торгівельних місць на ринках або здійснюють господарську діяльність з надання побутових послуг населенню. Це — платники, у яких обсяг доходу до 300 тис. грн на рік і немає найманих працівників.

Друга група – підприємці, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг, у тому числі побутових, платникам єдиного податку або населенню, здійснюють виготовлення або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства. Обсяг доходу у таких платників визначили у розмірі до 1,5 млн грн, а кількість найманих працівників — до 10 осіб.

Читайте також. Тернопілля: майже мільйон виплатили травмованим на Майдані і родинам Героїв «Небесної сотні»

У третій групі працюватимуть фізичні особи-підприємці та юридичні особи з обсягом доходу — до 20 млн грн, при цьому кількість найманих працівників — необмежена.

У четвертій групі перебувають сільгоспвиробники, в яких доля сільськогосподарського товаровиробництва за попередній рік дорівнює або перевищує 75%. Кількість найманих працівників для них та обіг коштів — необмежені.

Софія Левицька  

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook