Платників єдиного соціального внеску на Тернопіллі — понад 71 тисяча

ГУ Міндоходів у Тернопільській області-будівляУ липні цього року платники області переказали 249 млн грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.Про це повідомляє Інформаційно-комунікаційний відділ Головного управління Міндоходів у Тернопільській області.

За словами в.о. начальника ГУ Міндоходів у Тернопільській області Євгена Воробця, від початку року єдиного соціального внеску сплачено 1 млрд 436 млн грн.

Наразі на Тернопільщині більше 71 тисячі платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Нагадаємо, задля економічного зростання нещодавно на засіданні Кабміну Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк презентував комплексний план змін у податковій системі. Розроблено Концепцію реформування податкової системи і винесено її на обговорення громадськості та бізнесу, яке триватиме місяць. Після цього остаточний проект Закону про економічне зростання буде винесено на розгляд Верховної Ради України. Планується, що зміни торкнуться й єдиного соціального внеску.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook