Півтисячі військових компаній з різних країн продемонстрували свої здобутки на виставці озброєння у Києві

фото: Сухопутні війська ЗС України

фото: Сухопутні війська ЗС України

У Києві триває  спеціалізована виставка засобів захисту, озброєння, військової та спеціальної техніки, технологій і товарів подвійного використання «Зброя та безпека — 2018», яку традтційно проводять напередодні Дня захисника України, Дня українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці з 9 по 12 жовтня згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України, повідомляється на сторінці Фейсбук Сухопутних військ ЗС України.

Під час проведення виставки свої здобутки привезли представники майже півтисячі компаній з різних країн.

Виставка мала не тільки величезне практичне, а й суспільне значення, так як вона є унікальним інструментом не лише для поглиблення військової та військово технічної співпраці із зарубіжними країнами партнерами, посилення вітчизняного економічного потенціалу, так і для об’єднання всіх громадян України, незалежно від статі, національності та віросповідання, навколо ідеї побудови нової сильної та квітучої України.

Враховуючи величезну потребу в переозброєнні Сухопутних військ та Збройних Сил України в цілому, командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-полковник Сергій Попко, його заступники та офіцери командування оглянули у павільйонах та на відкритих майданчиках Міжнародного виставкового центру сучасні і перспективні розробки як українські так і іноземні та прийняли участь в конференціях та переговорах та в інших офіційних заходах.

фото: Сухопутні війська ЗС України

фото: Сухопутні війська ЗС України

У цьому контексті генерали та офіцери мали можливість поспілкуватися під час проведення масштабного збройового форуму, отримати інформацію щодо новітніх технологій та прийняти участь під час взаємного обміну технологічними і технічними ідеями із зарубіжними компаніями з країн партнерів України.
Варто зазначити, що закордонні фахівці повною мірою оцінили продукцію українського оборонно-промислового комплексу, а вітчизняні зброярі переконалися, що перспективи подальшого прориву на світовому ринку ОВТ українським підприємствам реальні. Інструментом для цього стане взаємний обмін технологічними й технічними ідеями з провідними зарубіжними компаніями та виробниками.

З огляду на це, виставка демонструє процес імплементації стандартів НАТО у виробництві військової продукції.

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook