Після проведення навчань «Швидкий тризуб» війська НАТО залишаться в Україні — російський генерал

1Проведення на заході України навчань країн НАТО «Швидкий тризуб» в середині вересня — це провокація щодо Росії, вважає відомий російський військовий експерт генерал-полковник Леонід Івашов.

На його думку, після навчань на Україні може залишитися обмежений контингент військ НАТО і можуть зрости поставки з військово-технічної лінії.

«Ці навчання країн НАТО на території України носять явно провокаційний характер з метою тиснути на Росію. Україна поки навіть не є кандидатом в НАТО. І НАТО з основоположного акту Росія-НАТО зобов’язувалася зберігати стриманість і не проводити навчання на території країн, які в альянс не входять. Це вже є порушенням», — сказав Івашов РИА Новости.

За словами екс-начальника головного управління міжнародного військового співробітництва Міноборони РФ, велика ймовірність, що після проведення цих навчань на Україні розмістять обмежений контингент натовських військових.

«Після цих навчань ми можемо спостерігати розміщення контингентів натовських — або після навчань вони залишаться, або потім будуть вести переговори з Києвом про розміщення тимчасове або на постійній основі. Тим більше що ще в 2000-х роках Україна підписала з НАТО угоду про надання території України для натовських військ. Мабуть, спираючись на цю угоду, НАТО проводить там навчання», — додав експерт.

 


 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook