Після повернення з Донбасу артилеристи пройшли Тернополем «Ходою мужності» (Відео)

Фото - Фейсбук 44 бригади ЗСУ

Фото — Фейсбук 44 бригади ЗСУ

Щоб привітати захисників України, у Тернополі на час «Ходи мужності» 27 листопада перекривали рух автотранспорту — обласним центром крокували півтори тисячі бійців 44-ї артбригади ЗСУ.

Походним кроком у колонах бійці артбригади, які днями повернулись із чергової ротації на Донбасі, пройшли через усе місто.

«Слава!», «Дякуємо!», «Герої!» — такі слова скандували мешканці Тернополя, вітаючи «Ходу мужності» артилеристів.

«Вирішили зробити таку ходу, щоб не забували, що в країні йде війна, щоб підняти патріотичний дух», — кажуть про мету такого маршу Тернополем бійці 44-ї бригади.

4 км шляху пішим ходом від своєї військової частини до палацу культури «Березіль», де відбулись урочистості, для тернопільських артилеристів, зізнаються військові, — не відстань.

Читайте також: 44-та артбригада ЗСУ вийшла з зони проведення ООС (Відео)

Після повернення з театру військових дій на Донбасі на бійців 44-ї артбригади ЗСУ чекає пів року бойового злагодження, а далі, вірогідно — нова ротація в зону ООС.

На позиції, з яких на Донбасі вийшла тернопільська артбригада, заступила інша артилерійська бригада ЗСУ. То ж поки бійців урочисто вітали мешканці Тернополя, Україна без оборони на Донбасі не залишилась.

Більше про щемливу «Ходу мужності» у Тернополі — у сюжеті ТСН.

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook