Після останніх боїв в полон потрапили майже 700 українських військових — Рубан

1У Донецькій області після останніх боїв взято в полон 680 українських військовослужбовців, з них 80% — з-під Іловайська. Про це на прес-конференції повідомив генерал-полковник запасу, керівник ГО «Офіцерський корпус», керівник Центру обміну полонених Володимир Рубан, передає УНІАН.

При цьому він підкреслив, що інформація про кількість українців, взятих у полон під Іловайском, закрита.

«Тому я не можу її обговорювати. Поки не закінчилася операція, поки не забрали полонених», — сказав Рубан.

«Щодо полонених — це теж катастрофа. Те, як ведуться бойові дії, то таке враження, що армію готують для здачі в полон», — зазначив Рубан.

Він підкреслив, що вже є проблема з харчуванням полонених. За його словами, Дніпропетровська область готує гуманітарний поїзд з продуктами, щоб годувати українських полонених в Донецьку.

Рубан підкреслив, що «приблизно така ж ситуація і в Луганську». Крім того, він заявив, що на схід Україні «немає нормальних поставок продовольства, не підготовлена інфраструктура до зими».

«Зовсім плачевна ситуація в Луганську», — додав Рубан. За його словами, «насувається велика гуманітарна катастрофа» для мирних громадян, які проживають у Донецькій і Луганській областях.

Нагадаємо, як повідомив сьогодні командир батальйону «Донбас» із оточення під Іловайськом вдалось вивести ще 10 бійців.

В РНБО заявили, що операція з виведення військових з оточення триває, однак деталі операції будуть закриті до її завершення.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook