Підприємці Тернопілля користуються новацією — компенсують витрати на сплату єдиного внеску

службаКомпенсацію від держави торік отримали 95 роботодавців Тернополя та Тернопільського району. У такий спосіб забезпечили роботою 168 краян. Із них 84 особи, які недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці.

Нагадаємо, механізм виплати роботодавцям компенсацій витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соцстрахування за створення нових робочих місць для безробітних, передбачений Законом «Про зайнятість населення», почав діяти із липня 2013 р.

Читайте також. Тернопілля: одноразову допомогу з безробіття для організації бізнесу отримали 322 особи

Держава взялася зацікавлювати підприємства, організації та установи активніше працевлаштовувати осіб зі статусом безробітного. Згадана компенсація витрат стимулює роботодавців офіційно оформлювати трудові відносини, кажуть у службі зайнятості.

До речі, компенсаціями скористалися й місцеві суб’єкти малого підприємництва, що створили 84 нових робочих місця для безробітних у пріоритетних видах економічної діяльності.

Читайте також. Тернопілля: на обліку в центрах зайнятості – 444 особи з інвалідністю

Уже цьогоріч 95 роботодавців Тернополя та Тернопільського району звернулися за згаданою послугою до міськрайцентру зайнятості і працевлаштували 87 осіб. Серед них 35 — із категорії громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.

Яскравим прикладом тісної співпраці з Тернопільським міськрайонним центром зайнятості є приватний підприємець Олександра Германюк. Від початку своєї підприємницької діяльності вона зареєструвала в ТМ РЦЗ 60 трудових угод з найманими працівниками, в тому числі 27 працівників їй допомогла знайти служба зайнятості. Уже 13 осіб, за сприяння центру зайнятості, пройшли у бізнес-леді трудову адаптацію шляхом стажування безпосередньо на робочих місцях.

Читайте також. Тернопілля: відтепер можна отримати ваучер на навчання за фахом “сестринська справа” і “соціальна робота”

Свого часу 17 безробітних були працевлаштовані з наданням роботодавцю дотацій для відшкодування витрат на оплату праці цих осіб. І зараз, скориставшись іншим фінансовим стимулом, який надає новий Закон «Про зайнятість населення», Олександра Германюк створила нові робочі місця для двох безробітних передпенсійного віку — із компенсацією фактичних витрат на сплату єдиного внеску.

Софія Левицька

 


 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook