Підприємці Луцька протестують проти рішення міської ради, яке позбавляє їх права торгувати на ринку (Відео)

фото: 5 канал

фото: 5 канал

Підприємці вимагають скасувати рішення міської ради, яке позбавляє їх права торгувати на ринку. Тому вони сьогодні штурмували будівлю міської ради і пройшли на сесію, де і висловили своє незадоволення.

Під будівлею міської ради в Луцьку на акцію протесту зібралося кілька сотень людей. Вони хотіли зустрітися з керівництвом міста, інформує 5 канал.

До протестувальників вийшов виконувач повноважень міського голови. Проте довгої розмови не вийшло, вже за кілька хвилин представники міськради повернулися до будівлі. Саме через це обурений натовп почав штурмувати будівлю. Підприємці вимагали скасувати рішення міської ради, яке позбавляє їх права торгувати на ринку. Акцію протесту припиняти не мають наміру. У відповідь на дії міськради обіцяють позиватися до суду.

«Таке безчинство, яке чинить міська рада – таке не може бути. Все має бути в правовому полі, хоча вони б’ють себе в груди і кажуть, що все роблять згідно з чинним законодавством», – каже обурена підприємець Тетяна Хуторчук.

Виконувач обов’язків Луцького міського голови Григорій Пустовіт повідомив таке: «Рішення ради від 29 січня, що ринок потрібно переносити, відповідно, була створена робоча група. Обговорювалось питання примусового переміщення кіосків, МАФів на новий ринок. Третя сесія міської ради не має права скасовувати рішення, може лише суд».

Подробиці — у відео 5 каналу:

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook