Сіль може стати дефіцитом

артемУвечері, 2 листопада, були заарештовані рахунки державного солевидобувного підприємства «Артемсіль», робота підприємства може бути паралізована.

За повідомленням прес-служби підприємства, арешт рахунків відбувся в результаті відкриття виконавчого провадження на стягнення з ДП «Артемсіль» 70,5 мільйона гривень штрафних санкцій в результаті порушення умов договору з КПВІ «Пам’ять» в період 2014 -2015 років.

«На даний момент виконавча служба не повідомила належним чином ДП «Артемсіль» про відкриття виконавчого провадження, що є порушенням ст. 28 закону України і ст. 19 Конституції України. Згідно отриманої вчора ввечері інформації з банків, які обслуговують рахунки підприємства, відкрито виконавче провадження про примусове виконання і винесено постанову про арешт майна ДП «Артемсіль», — сказано у повідомленні.

Таким чином, в результаті судових тяжб між КПВІ «Пам’ять» та ДП «Артемсіль», держпідприємство має виплатити штраф у сумі 63,95 мільйона гривень, судовий збір – 172,5 тисячі гривень і виконавчий збір – 6,4 мільйона гривень.

У свою чергу, ДП «Артемсіль» звернулося з касаційною скаргою до Вищого господарського суду України на винесені судові рішення.

У разі списання з рахунків ДП «Артемсіль» цих штрафних санкцій підприємство не зможе виплатити премії за вислугу років та винагороди за загальними підсумками роботи, які були заплановані на кінець 2017 року. Щодо взарплат та фінансових зобов’язань, то керівництво “Артемсолі” вживає заходів, щоб все було сплачено вчасно.

 

 

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook