«Piano Extremist» у Тернополі своєму образу не зрадив (Відео, Фото)

P3080066-nВін робив кілька ковтків кави із термоса, «хухав» теплом на руки і клав їх на клавіші. Над Театральним майданом у Тернополі линула музика.

Так, не всі ноти «Piano Extremist» у суботу, 8 березня, брав чисто, бувало – збивався. Але те, що він робив, звучало чесно. Тож публіка, яка зібралася навколо тернопільського революційного піаніно, слухала тихо, а в кінці виконання кожного твору – вибухала аплодисментами.

Читайте також. “Piano Extremist” не виступатиме в закритих приміщеннях, тому їде у Тернопіль на майдан (Відео)

Нагадаємо, «Piano Extremist» – хлопець на ім’я Богдан, який підтримував Євромайдан із листопада 2013 р. Спершу він був волонтером у КМДА. Згодом став популярним завдяки своїй грі на «революційному фортепіано» – символі Майдану. На першому відео, що з’явилося в мережі і зібрало вже понад 500 тисяч переглядів, піаніст-екстреміст грав композицію «Atlantique Nord» Яна Тірсена.

- Приємно, що саме мені випала честь представити у нашому місті Богдана, — каже секретар міської ради Ігор Турський. – Дякуємо усім, хто допоміг, аби Богдан приїхав у наше місто…

Читайте також. На виставках у Тернополі – і дитячі малюнки, і геніальні твори (Відео)

Саме музика, а не участь у протистояннях подарували Богданові справжню популярність. Утім, від одного погляду на руки хлопця стає зрозуміло, що він брався за все, що було потрібно на Майдані. Це виказують шрами, подряпини, загрубіла шкіра. Словом, руки «Piano Extremistа» мало нагадують руки професійного музиканта. Проте тернополяни сьогодні почули у його виконанні і класику, і українську музику, і відомі сучасні композиції.

До речі, обстановка не була напруженою, хоча Богдан не зрадив образу, який знайшов на Майдані. Музикант не знімав «балаклаву», тому публіка не побачила обличчя юнака. Але голос почула: «Piano Extremist» просто посеред імпровізованого концерту попросив закурити, а коли затягся димом, запитав: «Сподіваюся – ніхто не проти?»… І почала лунати чергова мелодія…

 

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook