Петиція громадян як смішний жарт — Андрій Богдан повідомив, чому

vНе минуло й двох днів від часу інавгурації новообраного Президента Володимира Зеленського, як на сайті гаранта Конституції Максим Миколайович Безрук зареєстрував електронну петицію «За відставку президента Володимира Зеленського». Глава АП Андрій Богдан сказав, що розцінюють її як жарт.

Про це він сказав в ефірі 1+1.  Петиція свідчить про те, що є частина населення, яка не згодна з діями нового президента, вважає Богдан. «Ми будемо працювати, щоб таких людей стало менше. Підемо шляхом переконання, щоб вони стали нашими однодумцями», — наголосив він.

Схожою на жарт він назвав петицію тому, що вона не дає підстави звільнити Президента з посади.

Вже сьогодні по обіді петиція на сайті набрала понад 48 тис. голосів. Тільки за першу добу вона зібрала 46% необхідних голосів – для її розгляду Президентом потрібно 25 тисяч.

Читайте також: Керівник студії Квартал 95 став першим заступником голови СБУ – стало відомо, чому

Автор петиції Максим Безрук відзначає, що голосування за Зеленського «у більшості своїй було протестним», і насправді чинний президент не має підтримки 73% виборців.

Читайте також: Президент Володимир Зеленський призначив Вадима Пристайка заступником голови АП – стало відомо, хто такий Пристайко

«Ваша особа зовсім не об’єднує більшість українців. Ви консолідували протест, не даючи конкретних обіцянок і політичних орієнтирів, однак тепер, після обрання і інавгурації, ви не можете не мати конкретного шляху. І перші ж ваші заяви та дії розчаровують ваших виборців, розбивають цю тимчасову ситуативну народну консолідацію», — йдеться в тексті петиції.

Читайте також: Троє колишніх членів команди «95 квартал» призначено на посади в адміністрації Президента: хто вони?

«Складається неприпустима ситуація, коли «слуга народу» не має моральних зобов’язань перед своїм народом, сформованих у передвиборчому процесі. Тому ми, народ України, вимагаємо вашої негайної відставки», — зазначає автор.

 

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook